Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Apartamente

Apartament

42,000€

  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament

Përshkrimi

Çmimi * : 42,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 16/12/2017
Vendndodhja : Vlorë, Albania

Apartamenti eshte 64 metra me hipoteke ndodhet buze detit te nderhyrja ne plazh te vjeter mundesi nderrimi dhe me makin deri ne 15 mij euro me benzin plus diferencen faleminderit Nr kontakti 0694413555 Ju faleminderit


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App