Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Apartamente

Apartament 2+1

400€

  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1

Përshkrimi

Çmimi * : 400€
Shteti : Shqipëri
Data : 10/12/2017
Apartamenti : 2+1
Dhoma gjumi : 2
Banjo : 2
Ballkon : Po
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Jepet apartament me qera 2+1+2 banja berballe Ministrise se Mbrojtjes. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi nje soxhorno te madhe bashke me guzhinen, 2 banja dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje mobilim shume te mire. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne nr e tel. +355683942875


Vendndodhja

Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App