Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Apartamente

Apartament 2+1

109,000€

  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1
  • Apartament 2+1

Përshkrimi

Çmimi * : 109,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 12/12/2017
Apartamenti : 2+1
Sipërfaqja : 115 m2
Hipoteke : Po
Dhoma gjumi : 2
Banjo : 2
Ballkon : Po
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Disponojmë apartament në një ndër Komplekset me ndërtim tepër cilësor në qytet, tek Kompleksi Kika 2, në zonën e Komunës së Parisit, një zonë e preferuar dhe e sigurt. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim dhe ka një sipërfaqe prej 115 m2.Apartameti është totalisht i investuar, ka kubature shumë të rregullt, orientim të mirë dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes është i bollshëm dhe ka dalje në ballkon, 2 dhoma e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni. Punimet në kompleks janë ndër më cilësoret, i pajisur me system kapot dhe kamera sigurie. Apartamenti orientohet drejt Jug-Lindjes. Për ta vizituar na kontaktoni!


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App