Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Apartamente

Apartament

200,000€

  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament

Përshkrimi

Çmimi * : 200,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 14/12/2017
Apartamenti : 3+1
Sipërfaqja : 154 m2
Hipoteke : Po
Dhoma gjumi : 2
Banjo : 2
Kati : 9
Ashensor : Po
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Apartament ne Tiranen e Re, prane Diges se Liqenit. (Prane Bar Colosseo, sa kalon shkollen e mesme Petro Nini Luarasi)
Apartamenti ndodhet ne katin e 9, ka nje siperfaqe prej 154 m2, 3+1, 2 banjo, kuzhina ambjent i vecuar, sogiorno me hapesire te madhe. 
2 prej dhomave te gjumit dhe sogiorno jane te orientuara nga jugu, shtepia ka drite dhe ngrohtesi.
Punime te cilesise se pare, e shtruar me parket.
Per me shume info: 0692036636


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App