Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete AutoVetura

Alfa Romeo 2000. 2.0

1,800€

  • Alfa Romeo 2000. 2.0
  • Alfa Romeo 2000. 2.0
  • Alfa Romeo 2000. 2.0
  • Alfa Romeo 2000. 2.0
  • Alfa Romeo 2000. 2.0
  • Alfa Romeo 2000. 2.0
  • Alfa Romeo 2000. 2.0

Përshkrimi

Çmimi * : 1,800€
Shteti : Shqipëri
Data : 13/01/2018
Marka : Alfa Romeo
Struktura : Veture
KM : 250 000 - 299 999
Karburanti : GAZ Benzin
Trasmisioni : Manuale
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 2000
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Shtepanj, Elbasan, Albania

Shitet Alfa Romeo viti 2000, motorr 2.0 gas-benzine shume ekonomike (500 Lek/100 km). Mjeti ka bere 254.000 Km. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, mund te kontrolloni te mekaniku juaj. Te tera sherbimet e bera, 4 goma te reja Matador. Makina esht e mbjautur si nga jashte dhe nga brenda, ka disa gervishtje te vogla dhe nje shenje te dera mbrapa (si ne foto). Taksa dhe siguracion te paguara deri ne dhjetor 2018. Çmimi i 1800 € i diskutueshem.
Inbox ose ne tel 0688872703Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App