Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete AutoVetura

Alfa romeo 156

2,200€

  • Alfa romeo 156
  • Alfa romeo 156
  • Alfa romeo 156
  • Alfa romeo 156

Përshkrimi

Çmimi * : 2,200€
Shteti : Shqipëri
Data : 09/01/2018
Marka : Alfa Romeo
Modeli : 156
Struktura : Veture
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 2003
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shes Alfa Romeo 156 viti 07 2003 . Me letra te sapo prera deri ne nentor 2018 moror 1.9 jtd shum e paster nga brenda dhe jasht klima tapiceri lekure . Bej dhe nderrim me polo viti 2000 e lart nafte . Per me shum kontaktoni 0693395855Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App